Labas rytas, noriu pasakyti, kad esu labai patenkinta jūsų gaminiais, nes jie man visada padėjo.
Pranaprash yra vaistažolių eliksyras, kuris pasižymi organizmą valančiu, viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų balansuojančiu poveikiu. Kvėpavimo sistemos sutrikimus sukelia skrandžio skrepliai, susilpnėjęs imunitetas, sutrikusi kvėpavimo funkcija, nepakankamas gyvybinės energijos ir deguonies tekėjimas kraujyje. Dėl to atsiranda nuovargis, silpnumas, peršalimas, gerklės skausmas, kosulys, sloga, gerklės uždegimas, tonzilių patinimas, dusulys, astma, padidėjusi temperatūra, bronchitas ir plaučių uždegimas.
Rekomenduojamas dozavimas
1 arbatinis šaukštelis (5 g / arbatinis šaukštelis) 2 – 3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį 5 g puodelyje 250 ml šilto vandens.
Naudoti
Ajurvediniai vaistažolių eliksyrai gerina kūno audinių mitybą (dhatus) ir kūno sistemų valymą (srotamsi). Jie yra kūno ir proto jauninančios ir atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie vartojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, dažniausiai naudojami Ajurvedos medicinoje kaip terpė arba aplinka (anupama), skirta paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios terapinį žolelių (vehikulos) veikimą, yra medus, cukranendrių sirupas, skaidrus sviestas (ghee) arba aliejus.
Vienu metu rekomenduojame naudoti ne daugiau kaip du vaistažolių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudosime išbalansuotos kūno ar proto pusiausvyros simptomams normalizuoti. Norint pasiekti optimalų poveikį, prieš valgį vienu metu naudokite tik vieną eliksyrą. Sudėtingesnei kūno ir proto atkūrimo terapijai eliksyrus reikia naudoti ilgesnį Ajurvedos gydymo laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių laikantis produkto etiketėje nurodyto dozavimo. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis yra jo terapinio veikimo dalis ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.
Dėl savo satvinių savybių Ajurvedos medicinos sistema drungną arba virtą pieną pripažįsta kaip įprastą sveikatinančių receptų ingredientą. Pienas sumažina Pitta došos karštį ir nuramina audringas emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, turintiems Vata došos disbalansą. Pienas skatina gyvybės jėgų ojas formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su Kapha dosha. Žmonės, kurių virškinimas jautrus ar turi lėta medžiagų apykaitą, po pieno vartojimo gali patirti virškinimo sutrikimų. Tokiu atveju į pieną įdėkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato riešuto, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pirmenybė teikiama ekologiškam pienui.
Maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. Laikyti sausoje vietoje žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.
Ingredientai
didysis debesylas, siauralapis bazilikas, ilgasis pipiras, riešutinė justicija, tikrasis imbieras, indiškasis agrastinis lapainis, ceiloninis cinamonas, tikrasis kardamonas, dygliuotasis bambukas, širdžialapė drabsnė, dažinė ciberžolė, curcuma zeodaria, ghee (lydytas sviestas), cukranendrių sirupas
VIDANGA man padėjo ne tik numesti svorio, bet ir išvalė organizmą bei padėjo atrodyti sveikai ir gražiai. Aš jau išbandžiau ASHWAGANDHA, KANTAKARI, SHATAWARI arbatas ir galiu pasakyti, kad jos veikia. Man 48 metai ir jaučiuosi geriau nei anksčiau.
Vartoju DHATAKI arbatą, menstruacijos švelnesnės ir trumpesnės.
Labai gera patirtis su KALAMEGHA arbata. Tai mane atpalaidavo nuo ilgai besitęsiančios egzemos ant rankų, kurią galėjo reguliuoti tik kortikoidai. Teko priprasti prie arbatos skonio, bet rezultatas labai geras.
Geros dienos, ačiū :). Arbatos tikrai nuostabios ir svarbiausia - padeda!!!! Po savaitės sąžiningo gėrimo – pirmasis kokybiškas rezultatas. Tai buvo paskutinis mano išsigelbėjimas....
Po skiepo nuo geltos prasidėjo atopinė egzema, alergologas ir gydytojai nepadejo, nieko nerado ir neigia ryšį su skiepu, po trejų metu padejo VARUNA arbata inkstams. Ačiū.
Sveiki, nusipirkau ajurvedinę arbatą NIMBA ir naudoju jau mėnesį, veido spalva pagerėjo puikiai. Spuogai taip pat išnyko. Ši arbata turi "A" nuo manęs!
Ilgą laiką kentėjau nuo žarnyno spazmų, kuriuos lydėjo stiprus pilvo gurguliavimas. Lankiausi tradicinės medicinos gydytojo kabinete, kur man rekomendavo GUDUCHI arbatą. Po mėnesio naudojimo bėda beveik išnyko.
Norėčiau pasidalinti savo patirtimi su DHATAKI arbata nuo gausių mėnesinių. Ši arbata man labai padėjo nuo neįtikėtinai stipraus skausmo ir mėšlungio, kurie vargino per kiekvieną menstruacijų laikotarpį ir dėl kurių dažnai turėjau likti namuose gulėti. Man niekas nepadėjo, išbandžiau daug vaistų ir arbatų, bet organizmas į viską reagavo atsisakydamas ir buvo dar blogiau. Ši arbata yra vienintelė, kuri man padėjo. Geriu likus kelioms dienoms pries menstruacijas ir taip pat pirmą gausių mėnesinių dieną, mano skausmas tik lengvas ir galiu normaliai funkcionuoti. Rekomenduoju visoms moterims, kurios turi tokių problemų.
Man patinka karšti gėrimai MORINGA ir GREEN BARLEY. Jie man padėjo ir vis dar gydo mano alergijas.Dabar aš galiu lengvai kvėpuoti. Labai ačiū.
Išbandžiau daug rūšių arbatų iš Everesto Ajurvedos. Esu labai patenkinta. Galbūt ir dėl to, kad jau du kartus lankiausi Nepale ir nedaug ką supratau...